Hakkımızda

Rota Matbaacılık Reklamcılık San.ve Tic. Ltd. Şti., 1987 yılında İstanbul’da kuruldu. Dönemin küçük işlemelerinden biriyken zamanla gelişerek, sürekli kendini yenileyen bir yapıya sahip oldu. Geçen 28 yıl süresince Nortel Netaş, DAF Tırsan, Filli Boya, Paşabahçe ve Hekim Holding gibi Türkiye ve dünya devi firmalarla çalışan, tedarikçi ödüllerine layık görülen Rota, referanslarına her geçen gün yeni markalar ekleyerek dinamizmini arttırdı.

Bugün; profesyonel kadrosuyla, yüzlerce saygın kuruluşun reklam faaliyetlerinin tasarımından basım sürecine kadar hazırlanması konusunda, farklı alternatiflerle, hızlı ve etkin çözümler sunabilmekte, Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001:2008 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiş, İstanbul’daki toplam 2500 m2'lik baskı tesisinde üretimine devam etmektedir.

 

Vizyon

Tasarım ve reklamcılık konusunda uzun vadeli hizmetler vermeyi ilke edinmiş olan Rota, sizi daha etkin, daha verimli ve küresel rekabette daha üst seviyelere taşıyabilecek hizmetler sunmaktadır.

 

Misyon

Profesyonel ve güvenilir bir ekiple nokta atışlar yapan Rota, ürün ve markanızın tek güçlü bir sesle anlatımı ve tanıtımına yönelik çalışmalarıyla doğru müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

 

Kalite, Çevre ve ISG Politikamız

  • Sürekli iyileştirme
  • Her düzayde eğitim
  • Çalışanların katılımı
  • Tedarikçilerin geliştirilmesi
  • Müşteri Memnuniyeti
Reklam faaliyetleri, tanıtım ve organizasyonların düzenlenmesi, basım ve basımla ilgili hizmetler, grafik tasarım faliyetleri içeren firma personelleri olarak bizler, yukarıda belirtilen ilkeler ışığında sistem tarafından belirlenen ISO 9001-2015 standartlara uyum sağlayarak işimizi sürekli geliştirmeyi, iyileştirmeyi, müşteri taleplerini yerine getirmeyi taahhüt ederiz.
 
Tüm çalışanlarımızın katılımı, ile iç ve dış müşteri memnuniyetinin sağlanması için gereken eğitimlerin verilmesini, yasal &müşteri şartlarına maksimim uygunluk çerçevesinde lojistik ve nakliye hizmetindeki kalite standartlarına uymayı, teknolojik imkânlar ve sürekli eğitimlerle kalite yönetim sistemini geliştirmeyi amaç edindik.
 
Bu politikamızı gerçekleştirmek için:
 
  • Katılımcı, şeffaf ve paylaşımcı olmak, iyi iletişim kurmak, temiz, güvenli ve düzenli bir çalışma ortamı sağlamak,
  • Değişime açık olmak ve sürekli kendimizi geliştirmek,
  • Çalışanların fikirlerine sürekli değer vererek, çalışanlarının ekonomik düzeylerinin yükselmesini sağlayarak, çalışanından en üst düzeyde fayda sağlamak,
  • Kurum kültürünün gelişmesine katkı sağlamak amacıyla çalışanlara ve ailelerine yönelik sosyal ve kültürel etkinliklerin sürekliliğini sağlamak,
 
Bu politika tüm birimlere hem mail üzerinden hem de genel toplantıda paylaşılmış olup, sunucu üzerindeki kalite dosyası altında da bulunmaktadır.
Copyright © 2015 Tüm hakları ROTA REKLAMCILIK'a aittir. | Tasarım Statu CW