Hakkımızda

Rota Matbaacılık Reklamcılık San.ve Tic. Ltd. Şti., 1987 yılında İstanbul’da kuruldu. Dönemin küçük işlemelerinden biriyken zamanla gelişerek, sürekli kendini yenileyen bir yapıya sahip oldu. Geçen 28 yıl süresince Nortel Netaş, DAF Tırsan, Filli Boya, Paşabahçe ve Hekim Holding gibi Türkiye ve dünya devi firmalarla çalışan, tedarikçi ödüllerine layık görülen Rota, referanslarına her geçen gün yeni markalar ekleyerek dinamizmini arttırdı.

Bugün; profesyonel kadrosuyla, yüzlerce saygın kuruluşun reklam faaliyetlerinin tasarımından basım sürecine kadar hazırlanması konusunda, farklı alternatiflerle, hızlı ve etkin çözümler sunabilmekte, Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001:2008 standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiş, İstanbul’daki toplam 2500 m2'lik baskı tesisinde üretimine devam etmektedir.

 

Vizyon

Tasarım ve reklamcılık konusunda uzun vadeli hizmetler vermeyi ilke edinmiş olan Rota, sizi daha etkin, daha verimli ve küresel rekabette daha üst seviyelere taşıyabilecek hizmetler sunmaktadır.

 

Misyon

Profesyonel ve güvenilir bir ekiple nokta atışlar yapan Rota, ürün ve markanızın tek güçlü bir sesle anlatımı ve tanıtımına yönelik çalışmalarıyla doğru müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

Copyright © 2015 Tüm hakları ROTA REKLAMCILIK'a aittir. | Tasarım Statu CW